Sıkça Sorulan Sorular

Fiziki Mağazamızda kırtasiye ve çeşitli ürünlerin satışının yanı sıra grafik ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Baskısını istediğiniz tüm işlerinizi grafik ekibimize anında tasarlatıp prova çıkış alabilir onayınız ardından gerçek baskıyı alabilirsiniz.  

Evet online grafik hizmeti vermekteyiz. Eposta veya sitemiz üzerinden mesajlaşma hizmetini kullanarak garikerlerimize uzaktak iş tasarlatabilirsiniz. Grafik tasarım hizmetimiz ücrete tabidir. 

Kişisel bloklarlardan şirket tanıtım sitelerine basit veya çok gelişmiş e.ticaret platformlarına kadar çok çeşitli web siteleri tasarlayıp yayınlamaktayız. PHP, Html .Net yazılım dillerinden hangisini tercih ederseniz o dilde kodlama yapabiliyoruz. Veya dünyanın en gelişmiş web platformu WordPress, Opencard vd hazır sistemleri de entegre edip dilediğinzi temada veya size özel tema tasarlayıp yayın hayatına geçirebiliyoruz. Tüm web barındırma hizmetlerini kendi sunucularımızda  sağlıyoruz. 

Evet dilediğiniz ürünü web sitemiz üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldıığınız ürün adresinize kargo ile gönderilecektir. 

Tüketici Hakları kanununda belirtilen tüm yasal sorumluluklara tabiyiz. Kanunda belirtilen şartlar dahilinde satın aldığınız herhangi bir ürünü gerekçe göstermeden belirtilen süre içinde koşulsuz iade edebilirsiniz. Lütfen  bu sayfadan inceleyiniz

    Müşteri Destek Ekibimiz Sorularınızı Yanıtlamak İçin Burada