Hakkımızda

Baskıya karşı büyük bir tutkumuz ve benzersiz fikirlerimiz var, birinci sınıf özel çalışmalar sağlayarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. 1996’dan bu yana, yaratıcı ve mucit ekibimiz, beklentilerinizi aşmayı görev edinerek, hizmet mükemmelliğine ve kaliteye  kendini adamıştır. Sizi baskı işlerinize ve diğer kırtasiye malzemelerinize dijital baskı ve matbaa gibi online olarak sunduğumuz çeşitli baskı hizmetlerimizi deneyimlemeye davet ediyoruz. Ayrıca serigrafi baskı, gravür baskı, dubleks kartlar, ofset baskı debossing ve daha birçok baskı tekniğini kurum içinde sunuyoruz.

Dijital baskı, her zamankinden daha hızlı geri dönüş ve daha fazla verimlilik sağlamamıza olanak tanır ve ayrıca, baskı sürecini yavaşlatmadan metin veya grafikleri sayfadan sayfaya değiştirerek basılı materyalleri farklılaştırabileceğiniz veya kişiselleştirebileceğiniz değişken veri baskısı gibi yeni hizmetler sağlar. Tam renkli baskı hizmetlerimiz, işinizi uygun maliyetli bir şekilde hayata geçirmenize de yardımcı olacaktır.

Dijital baskının diğer avantajları arasında etkileyici hizmet, daha hızlı geri dönüş süreleri, kişiselleştirilmiş pazarlama ve büyük veri yönetimi yetenekleri yer alır. Dijital baskı için yeni kullanımlar ortaya çıkmaya devam ettikçe, yerel merkeziniz siparişleriniz için doğru baskı yöntemlerini belirlemek için iyi donanımlı olacaktır.

Sıkıcı kurumsal müşteri hizmetlerinin asine Engin Copy’de kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir ortamda bulacaksınız. Buradaki herkes arkadaşınız herkes sizin sizin yardımcınız olacaktır. 

ENGİN COPY

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Çalışma saatleri içinde müşteri hizmetleri kanallarımızdan çalışma saatleri dışında web sitemiz üzerinden hizmet vermekteyiz.

WEB YAZILIMI

Engin Copy dijital yayıncılık'ın her alanında olduğu gibi web yazılımında da hizmet vermektedir. Etkilişimli web siteleri ve yazılımları için başvurabilirsiniz.

Kaliteli baskı çeşitleriyle hizmetinizdeyiz.

Engin Copy geçmişten gelen tecrübesi, işinin ehli ustaları yaratıcı grafikerleriyle her zaman yanınızda olacaktır.

Çeşitli baskı işlerinizi web sitemizden çevrimiçi olarak gönderebilir, baskılarınızı özelleştirebilirsiniz. siparişleriniz kargo ve kurye aracılığı ile adresinize gönderilecektir.
Müşteri Destek Ekibimiz Sorularınızı Yanıtlamak İçin Burada